Перейти до вмісту
  • Оголошення

• admin

РЕКОМЕНДУЄМО ознайомитися   01.03.2017

Для того, аби Ваше перебування на форумі було корисним та приємним, рекомендуємо ознайомитися з корисними порадами за посиланнями: та Якщо Вам здається щось нелогічним, або непрацюючим - звертайтесь  в цю тему і Вам допоможуть: https://goo.gl/eH1muU
Oleh Khavruk

Чи влаштовує функціонал та формат форуму всіх активістів ТрО?

Чи влаштовує функціонал та формат форуму всіх активістів ТрО?  

9 користувачів проголосувало

1. 1. Як Ви оцінюєте даний форум, в якості майданчика для спілкування на тему територіальної оборони?

• В цілому непогано, але дещо треба вдосконалити (деталі я вкажу нижче у коментарях)
      2
    • Все дуже добре, мене все влаштовує
      7
    • Все погано, я не буду користуватися форумом, тому-що мені це не зручно (я вкажу мінімум 3 речі, які мені не подобаються, нижче в коментарях)
      0

Recommended Posts

1. На пошту приходить в повідомленні величезна картинка з логотипом. Незручно читати, прошу зменшити

2. Повідомлення приходять після кожного посту. Пропоную повідомлення не слати, якщо попередні не прочитані.

п.2 змінюється в налаштуваннях, розібрався

Дякую

Змінено користувачем stopkhay
  • Like 2

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.02.2017 в 10:13, stopkhay сказав:

1. На пошту приходить в повідомленні величезна картинка з логотипом. Незручно читати, прошу зменшити

Змінено розмір та формат картинки.

• Like 1

Поділитися повідомленням

Не зовсім розумію формат форуму: тільки що спливло повідомлення гілки від п. Хаврука про підготовку вишколів на Рівненщині. Пішов далі по форуму, захотів повернутися і не знаходжу цієї гілки в загальному дереві форуму. Скільки не листай - її мені не видно (та й дерево форуму вже не таке й густе, щоб заплутатися) - підкажіть що це?

Поділитися повідомленням

Форум поділений на 4 тематичних категорії, які, в свою чергу, мають свої розділи. Зараз потребу в них оцінити складно, але, коли на форумі буде хоча б тисяча тем (а цього можна досягнути за пів року), всім стане зрозумілою потреба у структуризації. Якщо загубилися - спробуйте повернутися на головну сторінку всіх форумів: http://rstou.org.ua/forum/ або скористатися пошуком: http://rstou.org.ua/forum/index.php?/search/

Крім того, поки не багато зареєстрованих учасників, можна пробігтися по їхнім темам, перейшовши з профіля: http://rstou.org.ua/forum/index.php?/leaderboard/ або й взагалі переглянути, що відбувалося на форумі останнім часом (такий собі timeilne): http://rstou.org.ua/forum/index.php?/discover/

Важливо також усвідомити, що деякі розділи мають обмежений доступ, їх можуть бачити та дописувати в них лише групи користувачів із спеціальним доступом.

Змінено користувачем Oleh Khavruk

Поділитися повідомленням

В загальному форумі цього повідомлення нема. Знайшов лише тут: http://rstou.org.ua/forum/index.php?/leaderboard/

Тому у мене якраз питання по формату: на мою думку доступ до інформації у всіх засновників має бути рівним, а шляхи навігації прості. Цей форум не зовсім виконує ці 2 умови.

А наявність груп з сп. доступом - це зовсім не те, що буде сприяти росту популярності Р100. 

Поділитися повідомленням

У всіх членів КР доступ однаковий і необмежений. Обмеження стосуються лише користувачів форуму, які не входять до організацій Руху100, відповідно вони не матимуть доступу до внутрішніх обговорень, які стосуються тільки діяльності Руху та тих, хто не входить в КР, відповідно у таких користувачів не буде доступу до розділу, який стосується виключно засідань та питань, які відносяться до прерогативи Координаційної Ради. Вказана Вами теми є доступною виключно для членів КР, оскільки на даному етапі йде обговорення виключно внутрішніх питань КР Руху. на мою думку. Якби у Вас не було до неї доступу, то Ви не змогли б її ні знайти, ні прочитати ніде на форумі.

При бажанні ми можемо забезпечити комунікаційні платформи й для окремих організацій Руху, доступ до яких матимуть лише ті групи користувачів, які будуть визначені самою організацією, з власними модераторами і т.п.

Змінено користувачем Oleh Khavruk

Поділитися повідомленням

Дякую за роз'яснення. Думаю, що Ви і самі розумієте, що інформація на форумі організована не зовсім правильно: оскільки, щоб взагалі побачити цю конкретну інформацію, я маю йти до Вас у розділ, натомість така інфо. має бути доступною на загальному форумі (нехай і в закритому розділі, але все ж на загальному форумі).

Поділитися повідомленням

Так. розумію, але нажаль кращий спосіб систематизації інформації мені не відомий. Це як з демократією - дуже недосконала система, але кращої людство ще не придумало.

Поділитися повідомленням

@Олег Ємець Однозначно, надав Вам доступ адміністратора, оскільки моя фантазія та можливості, нажаль. вичерпані.

Поділитися повідомленням

А тут справа зовсім не в адмініструванні, а в самоорганізованості і самодисципліні всіх форумчан. Н.п., якщо я буду писати свої повідомлення в не відповідні теми, або розділи, буду присвоювати їм не правильні назви, то і моя інфо не буде доходити до тих, кого хочу почути і кому вона буде призначена. Пану Алі не слід дивуватися, чому вовки залишили без уваги потреби рівненчан.

Поділитися повідомленням

Тільки що, Олег Ємець сказав:

А тут справа зовсім не в адмініструванні, а в самоорганізованості і самодисципліні всіх форумчан. Н.п., якщо я буду писати свої повідомлення в не відповідні теми, або розділи, буду присвоювати їм не правильні назви, то і моя інфо не буде доходити до тих, кого хочу почути і кому вона буде призначена. Пану Алі не слід дивуватися, чому вовки залишили без уваги потреби рівненчан.

Це само-собой питання номер 1. Якщо бажання є, але немає розуміння, то я готовий і пояснювати і переміщувати теми до відповідних категорій, але якщо люди будуть просто ігнорити, то звичайно ж форум загнеться :-( Проте у Алі, я впевнений, саме перший варіант проблеми, ми вже говорили з ним про це і думаю, що він буде одним із найактивніших учасників, як це й було на попередній платформі.

Поділитися повідомленням

Шановні колеги,

Пропоную уніфікувати формат нашої взаємодії: перенести офіційне спілкування виключно на цей форум, припинивши спілкування на всіх інших майданчиках. Єдиний майданчик - більш правильний формат.

• Like 1

Поділитися повідомленням

Вдосконалили систему відправки повідомлень з форуму, тепер форум повинен працювати швидше.

• Like 1

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз