Громадська тероборона – захищаємо Україну разом!

27 Червня 2017

Шановні співгромадяни!

Сьогодні, як ніколи, наша країна потребує єдності всіх громадян та об’єднання зусиль всіх військово-патріотичних, громадських, волонтерських та інших організацій, метою яких є підтримка, покращення та реформування обороноздатності країни, заради опору агресору і збереження цілісності та незалежності нашої держави! Особливо актуально це стає напередодні військових навчань країни окупанта й агресора - «Запад-2017», метою яких, за думкою більшості фахівців, є підготовка росії до широкомасштабного вторгнення в Україну.

Саме тому, Рух сприяння територіальній обороні України (РСТОУ), що об’єднує вже понад 20 організацій військово-патріотичного та оборонного характеру, пропонує долучитися до акції "Громадська тероборона", яка спрямована показати справжній громадянський територіальний резерв Українського народу.

Ми пропонуємо всім, хто проводить навчання 1-2 липня 2017 р., в будь якому куточку нашої неньки України, зробити невеличкий фото- або відео- звіт з навчань і розмісти його на власних ресурсах з помітками (хештегом)  #тероборона, #РСТОУ, #ГромадськаТероборона.

 Метою цієї акції є демонстрація масового характеру участі в територіальній обороні та заходах військової підготовки громадян України та громадських об'єднань – так званого громадського резерву ЗСУ. Ми знаємо, що сотні тисяч українців у вільний, від основної роботи, час готуються до захисту своєї Держави – час показати цей масштаб наочно.

Дана акція проводиться спільно із Збройними силами України та за безпосереднього сприяння командування Сухопутних військ.

Ми на своїй Богом даній землі і відступати з неї не збираємося!

Контакти:
Секретаріат Руху сприяння територіальній обороні України: тел..093-569-65-73 Прес-служба Руху сприяння територіальній обороні України: 067-428-40-55, 050-331-05-28