Підготовка загонів територіальної оборони відбулася у шести областях

23 Січня 2017

Протягом 20 – 21 січня в оперативному командуванні «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України спільно з місцевими органами державної влади були проведені основні елементи навчальних зборів із загонами територіальної оборони.

В ході підготовки військовонавчених ресурсів було відпрацьовано заходи своєчасного розгортання та функціонування системи територіальної оборони в державі.

Безпосередньо в польових умовах учасників практично навчали особливостям та порядку несення служби на блокпостах і під час охорони важливих об’єктів. Провели тренування з тактичної підготовки, зокрема тактичного пересування та переміщення під час ведення вогню, з військово-медичної підготовки щодо надання першої медичної допомоги при невідкладному стані, вогневої підготовки з виконанням вправ стрільб із пістолета Макарова та автомату АК-74.

За словами командирів загонів, індивідуальна підготовленість кожного бійця видає добрий результат виконання завдань підрозділом в цілому, тому подібні заходи проводитимуться і в подальшому.

Джерело: http://www.mil.gov.ua/