Рух сприяння територіальній обороні – 2 роки разом будуємо систему Територіальної оборони

13 Жовтня 2017

13 жовтня 2015 року, напередодні свята Покрови та ще не впровадженого Дня захисника України найбільші та самі дієві військово-патріотичні організації нашої держави об'єдналися навколо ідеї побудови потужної та ефективної системи територіальної оборони рідної землі.

Пройшло 2 роки і ми впевнено можемо сказати, що Рух сприяння територіальній обороні було створено не дарма. Звичайно, кінцевої мети ще не досягнуто, але початок покладено і результат можна побачити вже не лише у теорії, але й на практиці. Тероборона, із мало-зрозумілого словосполучення та "паперових" загонів, особовий склад яких навіть не підозрював, що є військовослужбовцями резерву, нарешті стала реальною військовою одиницею, на яку звернули увагу і наші можновладці і закордонні військовики. Від телефонних перекличок та одноразових військових зборів, підрозділи ТрО нарешті перейшли до регулярних занять та бойових стрільб. Військовослужбовці підрозділів територіальної оборони отримали змогу укладати контракти на службу в резерві та проходити навчання у частинах, до яких раніше навіть на відстань пострілу не допускалися цивільні резервісти. 

Все вище-перераховане було б неможливим без наших друзів та партнерів у погонах та тих, хто ніколи погонів не носів. Ми вдячні адекватним генералам та лейтенантам, бізнесменам та державним службовцям, працівникам комунальної сфери та селянам, які допомагали й продовжують допомагати робити Україну сильнішою.

Ми також свідомі того, що зроблене за ці 2 роки - лише початок, і попереду в десятки разів більше роботи, ніж ми змогли взяти на себе, тому запрошуємо до співпраці всіх, хто готовий приділяти свій час, допомагати матеріально та організаційно. І саме головне - ми глибоко цінуємо кожного учасника організацій, які належать до Руху - лише завдяки Вам в Україні з'явилась територіальна оборона. Разом і до перемоги!

Так все починалось: