Рух100.Злива – перемогли фашистів, переможемо й рашистів!

06 Червня 2017

Повідомляємо, що підготовка до навчань сил територіальної оборони "Рух100.Злива" входить у завершальну стадію.

Реєстрація підрозділів тероборони, які зголосилися до участі, вже завершена і станом на 06.06.2017 маємо 570 учасників з міста Києва, Київської, Чернігівської, Львівської, Черкаської, Харківської, Донецької та Одеської областей.

З командуванням Сухопутних військ України та Вишгородською районною державною адміністрацією погоджено район проведення навчань, а також відпрацьовано основні елементи взаємодії. Окрема подяка адміністрації музею «Битва за Київ у 1943 році», на території якого буде розташовано штаб навчань у селі Нові Петрівці, Вишгородського району Київської області.

Символічно, що навчання 2017 року відбуватимуться на території Лютізького плацдарму, відомого всьому світу, як одне з місць розгортання сил для звільнення Києва від німецько-фашистських загарбників та проведення наймасштабнішої військової кампанії "Битва за Дніпро".

Рух сприяння територіальній обороні України переконаний, що російсько-фашистських загарбників може перемогти лише народ України, підготовлений та мотивований у Збройних силах України в цілому та в підрозділах територіальної оборони України зокрема.

Бажаючих допомогти у проведенні навчань, а також висвітлити дану подію в засобах інформації, просимо звертатися за телефонами: +380674284055 та +380503310528

Форма для реєстрації ЗМІ та гостей навчань: https://goo.gl/forms/lAonDTyvJDC7yAia2