Рух100 підтримує проект “Соціальна апітерапія”

13 Жовтня 2017

Тридцять екс-воїнів АТО та внутрішньо переміщених осіб, а також п'ятдесят вільних слухачів упродовж двох місяців навчалися у Школі соціальної апітерапії, головною метою якої було допомогти  демобілізованим бійцям повірити у власні сили та спрямувати їхню енергію у русло прибуткового бізнесу. В результаті навчання учасники Школи підготували п'ять бізнес-проектів у галузі бджільництва та зорганізувалися в медовий кооператив "Медокрай", який перебуває на стадії державної реєстрації. Налагодили партнерські відносини з національними та міжнародними ринками збуту медової продукції.

Під час офіційного закриття Школи учасники отримали дипломи  про здобуття фаху менеджера бджолярського господарства, додаткову літературу та  матеріально-технічну базу для ефективного функціонування новоствореного кооперативу.

 

Рух сприяння територіальній обороні України підтримує ініціативу Українського кооперативного альянсу і запрошує долучитися до проектів, які обєднують учасників Українсько-російської війни, всіх, хто, повернувшись з фронту, бажає самореалізуватися, але ще на знайшов себе у мирному житті. Рекомендуємо ознайомитися з книгою, виданою Фондом Східна Європа "СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО: ВІД ІДЕЇ ДО СОЦІАЛЬНИХ ЗМІН". 

За результатами першого етапу даного проекту у Києві відбулася прес-конференція, на яку були запрошені: Зиновій Свереда - президент Українського кооперативного альянсу; Тетяна Василик - директор Фонду "Зміцнення громад", депутат;  Максим Петрик - учасник бойових дій, співзасновник соціального кооперативу "ФронтМед"; представник  Посольства Республіки Польща в Україні; Олег Хаврук - керівник комітету з міжнародних зв’язків - Рух сприяння територіальній обороні України; Максим Дижечко - “Юридична Сотня”; Олексій Вородін - ГО "Учасників антитерористичної операції "СПАЛАХ", Одеса; Тетяна Левківська - керівник проектів Українського кооперативного альянсу; Ольга Шаварова - Фонд Східна Європа.

Рух і в подальшому підтримуватиме проекти, які допомагають демобілізованим бійцям пройти психологічну й соціальну реабілітацію, а також надають шанс здобути новий фах, або ж стати співвласником прибуткової справи.