Робоча зустріч з Командувачем СВ ЗСУ

20 Вересня 2018

    14 вересня делегація ГС «Рух Сприяння Територіальній Обороні України» на запрошення Командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковника Попко С.М. взяла участь в робочій нараді з питань територіальної оборони. Рух представляли Голова Спілки, що здає повноваження, полковник Кенгерлі А.Г., та новий Голова – Чижмар Ю.І.

    Сторони обговорили різноманітні питання, що стосуються ходу процесу реорганізації системи територіальної оборони в Україні та взаємодії ЗСУ з громадськими організаціями, які переймаються прооборонною тематикою. Представники РСТОУ передали командуванню СВ ЗСУ пропозиції з вирішення основних проблемних питань, які громадськість виявила на основі аналізу процесу та результатів проведення навчальних зборів бригад ТрО, що відбулися в трьох областях України за період з червня поточного року. Була проведена плідна дискусія стосовно згаданих пропозицій. Логічним, хоча і дещо неочікуваним, продовженням цього діалогу стала пропозиція Командувача направити представників Руху на командно-штабні навчання з територіальної оборони у Вінниці і навчальні збори Сумської бригади ТрО у якості спостерігачів, з метою виявлення недоліків і моніторингу позитивних змін.

    За результатами наради сторони відзначили корисність такої форми прямого спілкування та домовилися продовжити обговорення вищеозначених питань, по можливості на регулярній основі.