Партнери Руху

Партнери Руху сприяння територіальній обороні України

Координаційна Рада Руху вивчила позитивний досвід територіальної оборони Естонії, Литви,  Британії, Польщі, Латвії, Швейцарії, США і прийшла до висновку, що Україна має величезний потенціал створення сил територіальної оборони, які убезпечать всіх громадян України і припинять агресивні зазіхання з боку росії. Ми переконані, що належно-функціонуючий громадянський інститут територіальної оборони, під керівництвом генерального штабу, є потужним фактором стримування агресії навіть зі сторони ядерної держави.

Рух сприяння територіальній обороні України  запрошує до співпраці всіх патріотів України та надає всім організаціям-учасникам рівні можливості впливу на прийняття рішень та діяльність громадської спілки, що визначено Меморандумом та затвердженим документом «Структура управління та регламент роботи громадської ініціативи РСТОУ».

На даний момент Рух ефективно співпрацює з Генеральним штабом ЗСУ на підставі підписаного між РСТОУ та Начальником Генштабу Меморандуму про співпрацю. Крім того, Рух представлений делегатами від усіх організацій-учасників у робочій групі з питань територіальної оборони, створеній при Раді Національної Безпеки та Оборони України.

На міжнародному рівні Рух СТОУ провів ряд презентацій для військових аташе країн НАТО, а також підтримує постійні стосунки із організаціями, які складають основу територіальної оборони в країнах-союзниках. Зокрема, представники Руху вивчили досвід Союзу оборони Естонії та Сил оборони Литви під час робочих поїздок, активно беремо участь у спільних заходах з Силами територіальної оборони Польщі та Союзом стрільців Литви.

Детальніше про наших партнерів:
Генеральний штаб Збройних сил Українизокрема Управління територіальної оборони

Головний військовий орган з планування оборони держави, управління застосуванням Збройних сил України, координації та контролю за виконанням завдань у сфері оборони іншими утвореними відповідно до законів України військовими формуваннями, органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, Державною спеціальною службою транспорту і Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

КайтселійтСоюз Оборони Естоніїї

Естонська територіальна оборона. Сьогодні відділення «Кайтселійт» діють у всіх 15 повітах Естонії. Загальна його чисельність разом з жіночими та дитячими організаціями досягла майже 20 000 осіб, які перебували в 17 дружинах. Кайтселійт регулярно бере участь у загальновійськових та міжнародних навчаннях, проводить власні навчання і спецпідготовку кадрів в самих різних напрямках. Членами організації можуть бути як громадяни, так і негромадяни Естонії. Члени поділяються на кілька груп: діючі, помічники, ветерани.

Lietuvos Šaulių SąjungaСпілка стрільців Литви

Спілка стрільців – громадська організація, що навчає населення самообороні та методам ведення партизанської війни. Тісно співпрацює із ЗС Литви та є кадровим резервом для сил територіальної оборони республіки.

Stowarzyszenie Bezpieczna LubelszczyznaТовариство Безпечна Любельщина

Громадське об’єднання, що готує кадровий резерв для сил територіальної оборони Польщі, забезпечує проведення навчальних курсів з безпеки для дітей, студентів та цивільних у  регіоні Любліна.

«Вишкіл»цілісна система онлайн-навчання військовим дисциплінам